Match Broekhuis & 4-5 mei Comité

Broekhuis draagt bij aan bijzondere Vrijheidsvuur-estafette

Dankzij een mooie match via de Westfriese Uitdaging kon het 4 en 5 mei Comité Enkhuizen op 4 mei met een grote groep jongeren afreizen naar Wageningen om daar het Vrijheidsvuur op te halen. Broekhuis stelde hiervoor twee busjes beschikbaar, waarmee niet alleen deelnemers maar ook de benodigde materialen – zoals eten, drinken en een extra vredesvuur – vervoerd konden worden.

De jongeren fietsten in estafettevorm zo’n 150 kilometer van Wageningen terug naar Enkhuizen, in de nacht na Dodenherdenking. Het werd een intense, indrukwekkende en verbindende ervaring. De bijdrage van Broekhuis was daarin onmisbaar.

“Zonder deze busjes hadden we dit niet kunnen doen. Het is prachtig om te zien hoeveel er mogelijk is als lokale bedrijven en vrijwilligers de handen ineenslaan,” aldus Annemiek de Lange, vrijwilliger bij het comité.

Bekijk hier het artikel in het Noordhollands Dagblad.

 

Nieuws en Evenementen

Meters Afbouw uit Medemblik is Vriend geworden

03-06-2025

Matches: de Big Five van Heddes

01-06-2025

Jan Heddes van Salco, Vriend van de WFU

27-05-2025

Trio match voor Stichting Babyspullen met Heddes en Schermer

22-05-2025

Berend Botje, Vriend van de Westfriese Uitdaging

20-05-2025

Floridus Advies en Tuinonderhoud helpt de Berkhouterkerk

14-05-2025
Aangesloten gemeenten
Partners van de Westfriese Uitdaging